1. Головна
  2. Програма лояльності

Програма лояльності

Дисконтна програма MEGASPORT

 

Електронна Клубна картка – це віртуальна електронна карта учасника Програми, що має персональний номер, та надає власнику право на участь в бонусних програмах та отримання інших додаткових сервісів при здійсненні покупок в магазинах «MEGASPORT» або інтернет-магазині.

Власник електронної Клубної Карти – це Учасник Програми, який при реєстрації в Програмі у відповідних полях анкети зазначив свої дійсні дані та надав згоду на використання та обробку своїх персональних даних, відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних».

 


Запитання - Відповіді


1. Як отримати Клубну картку?

  • Пройти авторизацію на сайті, або у застосунку - ввівши номер телефону та код підтвердження, який надійде Вам у Viber, або sms-повідомленням.
  • Ввійти в особистий кабінет, обравши силует людини у правому верхньому куті сторінки. В розділі Клубна картка - натиснути отримати Клубну картку та вказати особисті дані.
  • Ви стали власником Клубної картки! Можете оформлювати замовлення, або здійснювати покупки у мережі MEGASPORT вже зі знижками!

2. Які переваги дає Клубна картка?

- знижка 10% на асортимент нової колекції;

- знижка 5% на товари з попередніх колекцій;

- участь у Бонусній програмі;

- можливість першими дізнаватися про спеціальні пропозиції та розпродаж (за допомогою смс або e-mail).

3. Як працює картка?

Знижка:

Ви завжди можете отримати знижку 10% або 5% на товари, які не беруть участь в акціях і розпродажах, а також брати участь у спеціальних акціях для постійних клієнтів.

Бонуси:

«Акційні Бонуси» нараховуються на Клубну картку Megasport через 14 календарних днів та починають діяти з  15-го дня після здійснення покупки.  Термін реалізації нарахованих бонусів 30 календарних днів з дня нарахування. Бонуси можна використати для покупки товарів нової колекції як знижку до 30% від поточної вартості. На товари нової колекції зі знижками - бонуси не діють.   

«Бонуси на день народження»
1000 бонусів нараховуються на Клубну картку Megasport  в день народження клієнта.  Термін реалізації нарахованих бонусів 14 календарних днів з дня нарахування. Бонуси можна використати для покупки товарів нової колекції як знижку до 30% від поточної вартості. На товари нової колекції зі знижками - бонуси не діють.   

Інформацію про бонуси, їх кількість та нарахування  можна дізнатись в особистому кабінеті на сайті, у мобільному застосунку Megasport або за телефоном гарячої лінії.

 


 

З більш детальною інформацією можете ознайомитись тут:

П О Л О Ж Е Н Н Я

Про роботу клубних карт в торгівельній мережі "MEGASPORT"

 

Підпиcуйся на MEGASPORT

Отримай знижку 10% на першу покупку*

Відправляючи заявку Ви погоджуєтесь на обробку персональних даних

*Знижку можна використати один раз на новинки, при замовлені на суму від 2500 грн

Оберіть які пропозиції вас цікавлять:

Завантаж додаток і отримай

  • Персональні знижки та акції
  • Зручну навігацію по каталогу
  • Швидкий доступ до кабінету