1. Головна
  2. Як обрати правильний розмір

Як обрати правильний розмір

Напевно, кожна людина, купуючи одяг через інтернет, нерідко стикалася з проблемою неправильно підібраного розміру. І це цілком логічно, адже замовляючи товар в онлайні, Ви бачите його тільки на картинці, і не маєте змоги його приміряти.

Звичайно, при замовленні будь-якої речі в інтернеті, ніхто не може вам гарантувати, що товар буде сидіти на вас ідеально, але якщо знати, як правильно зробити виміри свого тіла, Ви з легкістю визначите свій розмір одягу, що надалі допоможе уникнути цих проблем.


Як вибрати розмір одягу?


Візьміть у руки сантиметрову стрічку і постарайтеся якнайточніше виміряти параметри свого тіла, а саме:

- Обхват грудей. За допомогою сантиметрової стрічки виміряйте обхват грудей за опуклими її точками.

- Обхват талії. Заміри потрібно робити довкола талії.

- Обхват стегон. Вимірюючи обхват стегон, сантиметрову стрічку потрібно тримати горизонтально, щоб охопити точки, що найбільш виступають.


Також Ви можете скористатися системою АстраФіт, тобто онлайн-примірочна. Ви можете ввести параметри свого тіла та визначитися з відповідним розміром. Кожна річ виміряна нашими фахівцями!


Як вибрати розмір взуття?


Розмір взуття розраховується досить просто, шляхом вимірювання довжини стопи від точки п'яти, що виступає, до краю великого пальця. Отримане значення в сантиметрах буде необхідним розміром.Підпишись на розсилки та отримай знижку 5%

Мене цікавлять пропозиції для:

Завантаж додаток і отримай

  • Персональні знижки та акції
  • Зручну навігацію по каталогу
  • Швидкий доступ до кабінету
Telegram
Viber
Онлайн чат