1. Головна
 2. Рекомендації по догляду

Рекомендації по догляду

Рекомендації по догляду за взуттям

Пропонуємо Вашій увазі кілька простих правил, користуючись якими Ви зможете значно збільшити термін використання Вашого взуття.

  1. Походіть деякий час у новому взутті вдома – це дозволить зрозуміти й відчути, чи дійсно взуття підходить за розміром та формою.

  2. На нове взуття переходьте поступово. Спершу обмежте час перебування у ньому до однієї години, потім, протягом 3 – 4-х днів збільшуйте час, доки не відчуватимете себе максимально комфортно.

  3. Використовуйте взуття за призначенням!

  4. Якщо взуття забруднилось чи промокло, позбудьтеся бруду за допомогою вологої ганчірки та (при необхідності) мильного розчину, устілку просушіть окремо, а взуття набийте газетним папером та сушіть за кімнатної температури.

УВАГА!

 • Не сушіть взуття за допомогою або біля нагрівальних пристроїв!
 • Не періть спортивне взуття у пральній машинці.

Рекомендації по догляду за одягом

Найважливіше у догляді за одягом – дотримуватись правил, вказаних на внутрішніх ярликах виробу.


Деякі загальні рекомендації по експлуатації та догляду за спортивним одягом:

Зберігання

Речі рекомендується зберігати чистими в розправленому вигляді. Перед пранням також зберігати в сухому провітрюваному приміщенні та не відкладати саме прання на довго.

Прання

Прати відповідно вказаним на ярлику символам, використовуючи м’які засоби без відбілювача. При першому пранні рекомендується прати виріб окремо. Ретельно прополощіть виріб, оскільки залишки засобу можуть зіпсувати колір під час сушіння.

У випадку, якщо на виробі вказаний символ ручного прання, рекомендується прати його окремо, без замочування, у теплій (не гарячій) воді з використанням м’якого засобу, без надмірного тертя та викручування.

Сушіння

Складайте важкі речі, щоб вони не розтягувалися. Не розташовуйте одяг (особливо кольоровий) безпосередньо на сонці або над опалювальними пристроями: це може призвести до зміни кольору й усадці тканини.

Трикотаж потрібно обгорнути рушником і сушити в горизонтальному положенні, не розвішуючи. Речі, схильні до деформації, потрібно перед сушінням розправити, щоб вони прийняли свою форму.

Прасування

Будьте дуже пильні до режимів праски при прасуванні речей із синтетичних матеріалів. Обов’язково прогляньте символи вказані на ярлику виробу. Бажано прасувати речі навиворіт.

Підпиcуйся на MEGASPORT

Отримай знижку 10% на першу покупку*

Відправляючи заявку Ви погоджуєтесь на обробку персональних даних

*Знижку можна використати один раз на новинки, при замовлені на суму від 2500 грн

Оберіть які пропозиції вас цікавлять:

Завантаж додаток і отримай

 • Персональні знижки та акції
 • Зручну навігацію по каталогу
 • Швидкий доступ до кабінету