Про нас


MEGASPORT це

  • 44 магазина в 26 містах України + інтернет-магазин
  • 27 найкращих спортивних бренда
  • Понад 27 років роботи для наших покупців
  • Гарантована якість всієї продукції
  • Кваліфікована консультація і приємний сервіс
  • Постійні вигідні акції і дисконтна програма

MEGASPORT – це найбільша національна мережа мультибрендових магазинів спортивного одягу, взуття та аксесуарів провідних світових виробників.

Історія MEGASPORT: все почалось в 1994 році з відкриття фірмових магазинів у Вінниці та Одесі. Зараз — це торговельна мережа, яка нараховує 44 магазина по всій Україні і продовжує динамічно розвиватися. Кількість магазинів щороку зростає, розширюється асортимент товарів і торговельних марок.

Асортимент MEGASPORT: Магазини приваблюють споживачів можливістю вибору товарів кращих світових брендів, представлених в широкому асортименті та за справедливою ціною. В наших магазинах є продукція таких відомих компаній-лідерів, як Under Armour,Nike, Puma, New Balance, Anta, Champion, East Peak, The North Face, IcePeak, Karrimor, Speedo, Converse,Mizuno, Rider, Umbro, Arena та інших.

Сервіс MEGASPORT: Ви можете бути завжди впевнені в незмінно високому рівні обслуговування і розраховувати на професійну консультацію при плануванні і здійсненні покупки.

Наша мета: Компанія MEGASPORT орієнтується на життєві цінності, які ніколи не втратять своєї актуальності: здоров'я, активність, сила духу. Ми залучаємо покупця у світ спортивного стилю і, завдяки якісній продукції, допомагаємо створювати настрій для нових спортивних досягнень!

MEGASPORT це вибір товарів від найкращих світових виробників спортивного одягу і взуття, якісна консультація професіоналів та комфортна атмосфера. Тому кількість наших покупців щорічно лише збільшується!


Ми будемо раді бачити Вас серед наших покупців і зробимо усе, щоб завоювати Вашу довіру!Дівчина в спортивному одязі з магазину MEGASPORT Чоловік в спортивному одязі з магазину MEGASPORT