1. Головна
  2. Оплата і доставка

Оплата і доставка

Оплата

Наразі діє лише один спосіб оплати - це оплата онлайн.

Всі дані підтягуються автоматично, особисто нічого вводити не потрібно.

Тимчасово не приймаємо оплати іноземними картками.


Оплата онлайн

Оплата здійснюється за допомогою Вашої банківської картки через систему FONDY, відразу після оформлення замовлення. Для підтвердження оплати на Ваш телефон буде відправлено смс (підтвердження оплати через код необхідно для тих банків і користувачів у яких це налаштовано). Кошти знімаються без оплати комісії. Після оплати, Ваше замовлення готується до відправки.


* Перед оплатою необхідно перевірити:

  • можливість оплати покупок Вашою карткою в Інтернеті;
  • наявність коштів на картці для оплати обраної покупки;
  • термін дії картки.


Доставка


Доставка замовлень здійснюється службами - Meest ПОШТА, Нова пошта та Укрпошта. Перелік відділень, що працюють, оновлюється щодня. На даний час доставка здійснюється по всій території, де це можливо та безпечно.

Забір посилок здійснюється кур'єром з нашого складу, вартість послуги становить 30 грн ( якщо сума замовлення менша ніж 2500 грн )

Перевіряйте товар при отриманні в присутності працівника служби доставки. MEGASPORT не гарантує вирішення спірних ситуацій з товаром, якщо товар не був перевірений при отриманні.

У зв'язку з запровадженням воєнного стану з 24 лютого 2022 року - наша компанія не може гарантувати безпечну доставку у міста, де ведуться бойові дії або є ризики їх проведення.

Meest ПОШТА


Список відділень, що працюють, можна переглянути за посиланням: https://ua.meest.com/news/novini-kompanii/onovleni...


Транспортування посилок вагою від 0,5 до 5 кг за допомогою служби доставки Meest ПОШТА у відділення та міні-відділення складає - 55 грн. Безкоштовна доставка замовлень, вартістю понад 2500 грн. Мається на увазі, що сума одного замовлення має бути не меншою 2500 грн.

Додаткові послуги, такі як пакування та цінність, оплачуються окремо.


Кур'єрська доставка - 75 грн (примірка заборонена, дозволяється лише оглянути товар у присутності кур'єра).


Забір посилок здійснюється нашим кур'єром зі складу, тому відправка замовлень від 1 до 5 робочих днів після оплати Вами замовлення.Термін доставки від 3 до 7 днів. Зберігання на відділеннях без обмежень - 7 днів, міні-відділеннях - 5 днів, поштоматах - 5 днів. Після - автоматично повертається назад на склад. На партнерських відділеннях - примірок немає. Огляд посилок на відділеннях і партнерських відділеннях - можливий.

Важливо - оплата за посилку здійснюється по безготівковому розрахунку.


Нова пошта


Ми працюємо та плануємо відновити доставку у всі регіони. Перелік відкритих відділень постійно оновлюється. Актуальну інформацію можете переглянути за посиланням : https://novaposhta.ua/news/rubric/2/id/10171


Нова пошта - безкоштовна доставка у поштомат та відділення замовлень, вартістю понад 2500 грн. Мається на увазі, що сума одного замовлення має бути не меншою 2500 грн.


Кур'єрська доставка – коштом отримувача (примірка заборонена, дозволяється лише оглянути товар в присутності кур'єра).


Забір посилок здійснюється нашим кур'єром зі складу, тому відправка замовлень від 1 до 5 робочих днів після оплати Вами замовлення.Термін доставки 1-2 дні. Ваше замовлення зберігається у відділенні Нова пошта до 7 робочих днів, на 7-й день замовлення автоматично повертається назад на склад.


Для отримання відправлення необхідний паспорт або посвідчення особи.


Змінюється тариф за доставку, коли покупці відразу після огляду у відділенні хочуть повернути посилку.


Щоб знайти найближче відділення для отримання посилки натисніть на кнопку


Укрпошта


Доставка до всіх 29 000 населених пунктів України. Доставка в найвіддаленіші населені пункти без доплат. Вартість доставки від 35 грн.


Інформація про роботу відділень оновлюється щодня, бо ситуація постійно змінюється. Перевірити, як працює доставка в областях, де і куди наразі можна відправити посилку, можна за посиланням: https://offices.ukrposhta.ua.


Укрпошта - безкоштовна доставка у відділення замовлень, вартістю понад 2500 грн. Мається на увазі, що сума одного замовлення має бути не меншою 2500 грн.


Забір посилок здійснюється нашим кур'єром зі складу, вартість послуги складає - 20 грн. Відправка замовлень від 1 до 5 робочих днів після оплати Вами замовлення. Термін доставки від 2 до 4 днів. Ваше замовлення зберігається у відділенні 7 календарних днів, не включаючи дня прибуття посилки на відділення, на восьмий день - замовлення автоматично повертається назад на склад.


На відділеннях - примірок немає. Огляд посилок - можливий.Якщо у Вас залишились питання - телефонуйте:

068-075-07-07

073-075-07-07

095-075-07-07

0-800-505-124


Детальна інформація - ЗВЕРТАЙТЕСЬ!

Підпишись на розсилки та отримай знижку 5%

Мене цікавлять пропозиції для:

Завантаж додаток і отримай

  • Персональні знижки та акції
  • Зручну навігацію по каталогу
  • Швидкий доступ до кабінету
Telegram
Viber
Онлайн чат