1. Головна
 2. Повернення товару

Повернення товару

Товар ви можете повернути, якщо він був отриманий в присутності працівника служби доставки. MEGASPORT не гарантує вирішення спірних ситуацій з товаром, якщо товар не був перевірений при отриманні.

Повернення товару здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів». Повернення товару належної якості можна здійснити протягом 14 - ти днів з моменту отримання замовлення, якщо товар не був у використанні, збережено усі бирки, коробка (для взуття), оригінальне упакування.Для того, щоб повернути товар потрібно:

 1. Уважно заповнити заяву про повернення товару, яку Ви знайдете разом з отриманим замовленням
 2. Упакування товару у повній комплектації. Його первісний вигляд, властивості, всі фабричні ярлики, пломби збережені (тобто, повертаєте товар в такому вигляді, як ви його отримали). Важливо: оригінальна коробка не повинна бути пошкоджена
 3. При відправці повернення, вказуйте страхову (оціночну) вартість посилки таку, як коштує товар. Тому що в разі втрати чи пошкодження товару при транспортуванні - служба доставки зможе компенсувати кошти за товар.
 4. Повернути товар можна службами Нова пошта, Укрпошта або Meest ПОШТА. Це адресна доставка на склад. Адресу відправки уточнюйте у менеджера. (Звіряйте дані для відправки товару на відділенні Нова пошта, Укрпошта або Meest ПОШТА).

 

Для повернення товару службою Нова пошта - скористайтесь послугою - «Легке повернення». Це простий сервіс, який дозволяє швидко та легко повернути вже отриманий товар, якщо він не підійшов Вам з певних причин. Ознайомитись з більш детальною інформацією можна за посиланням - «Легке повернення»..

 

ВАЖЛИВО!

Якщо Ви повертаєте декілька різних замовлень, то потрібно оформити кожне повернення окремою посилкою.

Якщо Ви повертаєте декілька товарів з одного замовлення, то потрібно оформити повернення товарів на ті склади, звідки було відправлено Вам.

Оплата за пересилку:

 • пересилка товару здійснюється нашим коштом у випадку повернення товару неналежної якості
 • пересилка здійснюється коштом клієнта, якщо відправляється товар належної якості (не підійшов по фасону, моделі, розміру, кольору тощо).

 

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" ("Про захист прав споживачів"), затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають поверненню.

 

До товарів, які НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ ПОВЕРНЕННЮ, відносяться:

 

 • Предмети сангігієни
 • Пір'яно-пухові вироби
 • Рукавички
 • Білизна натільна
 • Панчішно-шкарпеткові вироби
 • Антифог

 

Ви можете оглянути товар на відділенні і в разі, якщо товар вам не підійшов - відмовитись від отримання!!!

 

Ми не зможемо прийняти повернення в таких випадках:

 

 • Немає товарного або касового чека
 • З моменту купівлі пройшло більше ніж 14 днів
 • На товарі помітні сліди використання або інші дефекти
 • Не збережене оригінальне упакування.

 

Повернення обробляється від 3-х робочих днів з моменту надходження товару на склад, за умови, що покупцем виконані всі умови повернення товару. Кошти за повернений товар будуть зараховані на картку клієнта від 3-х до 14 днів (термін зарахування залежить від банку клієнта) з моменту опрацювання повернення

Повернення коштів за товар здійснюється автоматично на банківську картку, з якої товар був оплачений або автоматично за реквізитами основної банківської картки, вказаної у вашому особистому кабінеті, якщо товар оплачений післяплатою. Переконайтесь, що реквізити банківської картки вказані правильно.

Не рекомендується використовувати для повернення коштів банківську картку, відкриту для отримання заробітної плати, пенсії, стипендії або інших соціальних виплат, якщо товар, який повертається, ви оплачували не з цієї картки.

Якщо у Вас немає примірника заяви, завантажити документ можна тут:

 

Приклад заповнення друкованої форми на повернення товарів та коштів

 

Підпиcуйся на MEGASPORT

Отримай знижку 10% на першу покупку*

Відправляючи заявку Ви погоджуєтесь на обробку персональних даних

*Знижку можна використати один раз на новинки, при замовлені на суму від 2500 грн

Оберіть які пропозиції вас цікавлять:

Завантаж додаток і отримай

 • Персональні знижки та акції
 • Зручну навігацію по каталогу
 • Швидкий доступ до кабінету