1. Головна
 2. Клубна картка MEGASPORT

Клубна картка MEGASPORT

П О Л О Ж Е Н Н Я

Про програму лояльності та
роботу електронних клубних карт в магазинах,
які ведуть діяльність під знаком для товарів і послуг «MEGASPORT»


І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Це Положення «Про програму лояльності та роботу електронних клубних карт в магазинах, які ведуть діяльність під знаком для товарів і послуг «MEGASPORT» (надалі – «Положення») є єдиним офіційним джерелом, що визначає порядок та умови участі у Програмі лояльності в магазинах, які ведуть свою господарську діяльність під торговою маркою «MEGASPORT» (надалі – «Програма») на території України.

Основна мета Програми – підвищення лояльності Учасників Програми, розширення клієнтської бази та зміцнення іміджу.

Цілями Програми є:

 • підвищення числа лояльних постійних покупців;
 • забезпечення довгострокових взаємозв'язків з клієнтами за рахунок безстроковості Програми;
 • залучення додаткових клієнтів за рахунок поширення інформації про Програму;
 • збільшення зацікавленості клієнтами асортименту товарів за рахунок участі в Програмі різних організацій-партнерів;
 • підвищення впізнаваності товарного знаку.

ІІ. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

Організатор – магазини роздрібної торгівлі товарами непродовольчої групи, що здійснюють свою діяльність під знаком для товарів і послуг «MEGASPORT».

Учасник Програми (далі – «Учасник») – будь-яка дієздатна фізична особа, що досягла 18 (вісімнадцяти) років, яка виконала умови, передбачені цим Положенням.

Програма лояльності – це програма, спрямована на просування товарів, на заохочення покупців магазинів "MEGASPORT", яким надаються спеціальні умови для покупок в магазинах, можливості отримання додаткової інформації про акції, додаткові знижки, нарахування бонусів/привілеїв при покупках товарів, які своєю чергою можуть бути надані або зараховані при подальших зверненнях та/або покупках товарів до всіх Партнерів Програми.

Власник електронної Клубної Карти – це Учасник Програми, який при реєстрації в Програмі у відповідних полях анкети зазначив свої дійсні дані та надав згоду на використання та обробку свої персональних даних, відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних».

Власник електронної клубної картки:

 • обслуговується в першу чергу;
 • з Ним підтримується постійний зв’язок;
 • отримує інформацію про всі діючі акційні пропозиції, що проводяться на території магазинів «MEGASPORT» або інтернет-магазині.

Бонусний рахунок – сукупність даних на віртуальному рахунку в інформаційній системі Програми, на якому здійснюється облік та використання Бонусів.

Бонус – умовна облікова одиниця, що нараховується Учаснику Програми на умовах даної Програми, та дозволяє отримувати таким Учасникам заохочення за умови подальшого використання Бонусів відповідно до умов цієї Програми. Бонус не має готівкового (грошового) вираження та не може бути отриманий в грошовому еквіваленті. Бонус не є електронними грошима і не виконує функцію електронних грошей. Бонуси не є товаром і не можуть бути придбані та/або реалізовані.

База даних – це інформаційна база даних Учасників Програми, що містить надані споживачами при їх реєстрації в якості Учасника Програми дані (інформацію).

Електронна Клубна картка (далі – «Картка») – це віртуальна електронна картка учасника Програми, що має персональний номер, та надає власнику право на участь в бонусних програмах та отримання інших додаткових сервісів при здійсненні покупок в магазинах «MEGASPORT» або інтернет-магазині.

ІІІ. УЧАСТЬ/ПРИПИНЕННЯ УЧАСТІ В ПРОГРАМІ

1.Характеристики та умови видачі Картки

1.1. Якщо інше не передбачено діючими акційними пропозиціями, Картка видається безоплатно при умові здійснення покупок в магазинах «MEGASPORT» або інтернет-магазині від 800 (вісімсот) грн товару нової колекції або від 500 (п'ятсот) грн товару стокової колекції.

1.2. Термін дії Картки не обмежений.

2. Участь в Програмі MEGASPORT

2.1. Для участі в Програмі необхідно:

 • Заповнити паперову реєстраційну форму (анкету) учасника і залишити її працівнику Організатора для подальшого внесення до Бази даних та активації Картки.
 • Взяти участь в Програмі можливо лише після активації Картки.
 • Програми лояльності MEGASPORT працюють на території магазинів «MEGASPORT» та інтернет-магазину.

2.2. Заповнюючи паперову реєстраційну форму (анкету) Учасника споживач підтверджує ознайомлення та згоду з умовами Програми, а також надає Організатору право здійснювати обробку його персональних даних, у тому числі: розміщувати персональні дані в базах даних Організатора, здійснювати довічне зберігання даних, їх накопичення, оновлення, зміну (за потреби) тощо.

2.3. Організатор не проводить персоніфікацію чи перевірку інформації наданої споживачем при реєстрації (активації) та підтверджує статус Учасника Програми за даними (інформацією), що надаються споживачем.

3. Активація електронної Клубної картки MEGASPORT

3.1. Активація Картки передбачає: заповнення споживачем паперової реєстраційної форми (Анкети власника Клубної картки – рис. 1), внесення анкетних даних покупця в Базу даних і закріплення Картки за конкретною покупкою.

3.2. Активація Картки відбувається миттєво після проведення всіх етапів її активації.

3.3. Якщо Картка не активована, то скористатися нею неможливо. Бонуси на Картці будуть тільки накопичуватися, реалізувати Бонуси буде можливо тільки після проведення всіх етапів активації Картки.

3.4. Активація Картки може бути в інші терміни, якщо це передбачено діючими акційними пропозиціями на території магазинів «MEGASPORT» або інтернет-магазині.


Рис. 1. Анкета власника Клубної картки

4. Додаткові сервіси Картки, окрім нарахування Бонусів

4.1. Фіксована знижка 10% при покупці товару нової колекції.

4.2. Фіксована знижка 5% при покупці товару стокової колекції та товару поточної колекції, який має знижку більше ніж 20%, що вказано на ціннику такого товару, окрім товару з ексклюзивними знижками.

4.3. Якщо інше не передбачено діючими акційними пропозиціями, фіксовані знижки не підсумовуються з іншими акційними знижками, які діють на території магазинів «MEGASPORT» або інтернет-магазині.


5. Смс/viber-підтвердження фіксованих знижок та реалізація Бонусів

5.1.В разі бажання скористатися перевагами Програми у вигляді отримання фіксованої знижки 5%, 10 % чи реалізації Бонусів, Учаснику (власнику Картки) необхідно до здійснення покупки товару повідомити касиру в магазині Організатора свій номер мобільного телефону, за яким здійснювалася реєстрація Учасника та за яким закріплений Бонусний рахунок/Картка Учасника. На вказаний номер телефону Учасника надсилається смс/viber повідомлення із кодом-підтвердженням, який необхідно повідомити касиру.

5.2. Скористатися перевагами Програми можна тільки після внесення коду-підтвердження в чек.

5.3. Для зміни закріпленого номера телефону необхідно звернутися до адміністратора магазину або зв'язатися з оператором гарячої лінії MEGASPORT: 0 800 505 124 (дзвінки безкоштовні з усіх стаціонарних телефонів на території України).

5.4. Після зміни в Базі даних номеру телефону на новий, повернути попередній буде неможливо.

6. Активація сервісів

6.1. Активація сервісів відбувається після проведення всіх етапів активації Картки.

6.2. Фіксовані знижки 10% або 5% надаються після активації Картки.

6.3. Нарахування Бонусів здійснюється згідно діючих акційних пропозицій на території магазинів «MEGASPORT» або інтернет-магазині.

7. Поняття Бонусів та їх реалізація

7.1. За покупки в магазинах «MEGASPORT» на Картку Учасника нараховуються Бонуси відповідно до діючих акційних пропозицій.

7.2. Кількість і терміни нарахування Бонусів передбачені діючими акційними пропозиціями на території магазинів «MEGASPORT» та інтернет-магазині.

7.3. Бонуси за покупки обмежені в терміні використання. Термін дії та ануляції передбачені діючими акційними пропозиціями на території магазинів MEGASPORT та інтернет-магазині.

7.4. Про зарахування Бонусів, на Бонусний рахунок, та їх кількість Учасника буде проінформовано смс/viber повідомленням, (в разі наявності номера телефону та за умови надання ним згоди на отримання повідомлення), інформацією на офіційному сайті в персональному кабінеті користувача, окрім того, інформацію про кількість нарахованих Бонусів на Картці можна отримати при зверненні на гарячу лінію, в додатку MEGASPORT або в будь-якому магазині «MEGASPORT».

7.5. Після зарахування надається можливість оплачувати Бонусами до 30% вартості товару у всіх магазинах мережі MEGASPORT та інтернет-магазині. Оплата Бонусами повної вартості товару неможлива.

7.6. На частину товару, сплаченого Бонусами, Бонуси не нараховуються.

7.7. При поверненні товару, Бонуси, нараховані за цей товар, будуть анульовані. Якщо на цю покупку покупець витратив Бонуси, то їх відновлять на картці через добу.

7.8. Кількість нарахованих Бонусів залежить від акційної пропозиції, яка діє в магазинах «MEGASPORT» або інтернет-магазині в момент здійснення покупки.

7.9. Реалізація Бонусів можлива на категорію товару, який передбачений діючими акційними пропозицій на території магазинів «MEGASPORT» або інтернет-магазині.

7.10.Бонусний рахунок є власністю Організатора.

7.11.Бонусний рахунок не може бути використаний в якості банківської, платіжної, кредитної картки. Нараховані Бонуси не можуть бути переведені в грошовий еквівалент і виплачені Учаснику Програми коштами в готівковій чи безготівковій формі.

7.12. Організатор має право заблокувати Бонусний рахунок Учасника та/або списати з такого рахунку Учасника Бонуси у випадках, коли такі Бонуси:

 • зараховані помилково, в т. ч. шляхом програмного збою;
 • зараховані у зв‘язку із стороннім втручанням;
 • пов'язані з трансакцією, яка була скасована;
 • в разі повернення товару;
 • в разі використання та/або спроби використання Бонусного рахунку в спосіб та/або з метою, яка не відповідає умовам Програми;
 • у випадку будь-якої підозри на зловживання з боку Учасника, в т. ч., але не обмежуючись виявленням факту: реєстрації на чуже ім'я; використання Товару, придбаного не для особистого (кінцевого) споживання; нараховані Бонуси та/або Товар, придбаний Учасником використовуються в комерційній діяльності третіх осіб і т. д. і т. п.);
 • інших обставин, які Організатор вважатиме поважними для блокування Бонусного рахунку та/або списання нарахованих Бонусів.

7.13. На Товари, придбані без пред'явлення номера мобільного телефону, за яким здійснювалася реєстрація Учасника та за яким закріплений Бонусний рахунок в момент здійснення покупки, Бонуси не нараховуються.


8. Картка постійного покупця


8.1.Дисконтні картки та Клубні картки, які видавались до 01.05.2021 року діють аналогічно електронним Клубним карткам.


9. Зміни умов участі/ відмова від участі в Програмі

9.1. Організатор залишає за собою право на зміну умов Програми. Правила Програми можуть бути змінені без попереднього повідомлення Учасників Програми. Актуальні правила Програми, в т. ч. зміни до них, можуть доводитись до Учасників шляхом розміщення відповідної інформації на офіційному сайті та магазинах мережі MEGASPORT.

9.2. Учасник Програми лояльності може відмовитися від участі в такій програмі в будь-який момент, шляхом написання та надання працівникам Організатора, в магазинах мережі MEGASPORT, відповідної заяви.

9.3. У разі відсутності покупок Учасником протягом двох років Організатор має право заблокувати Бонусний рахунок Учасника.

IV. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

10. Персональні дані

10.1. Інформація, надана споживачем/Учасником під час реєстрації і в процесі безпосередньої участі у Програмі є його персональними даними. Персональні дані Учасника (прізвище, ім'я, по батькові, номер мобільного телефону, дата народження, відомості про місце перебування, проживання та інші дані щодо Учасника) є конфіденційною інформацією. Збір, обробка та подальше поширення таких персональних даних здійснюється Організатором відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», інших нормативно-правових актів України, а також умов цієї Програми.

10.2. Стаючи Учасником Програми споживач/Учасник, відповідно надає свою згоду Організатору на обробку, зберігання, використання та поширення своїх персональних даних.

10.3.Організатор має право на поширення отриманих персональних даних Учасника без згоди Учасника:

 • у випадках, якщо передача персональних даних прямо передбачена законодавством України;
 • у випадках передбачених цією Програмою, в тому числі для отримання рекламних, маркетингових та спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші, іншої інформації про діяльність Організатора та/або партнерів.

10.4. Організатор має право направляти листи, повідомлення та матеріали на електронну адресу, а також відправляти повідомлення засобами телефонної та електронної комунікації, електронними месенджерами, здійснювати дзвінки на наданий номер мобільного телефону Учасника тощо.

10.5.Організатор прийняв на себе зобов’язання щодо захисту отриманих персональних даних Учасника від несанкціонованого доступу третіх осіб, та не поширення/передачу третій стороні (крім передачі даних пов'язаним особам, партнерам, особам, уповноваженим Організатором на здійснення безпосередньої обробки даних для зазначених цілей, а також на обов'язковий запит компетентного органу).

10.6. У випадку зміни своїх персональних даних Учасник, для збереження своїх прав як Учасника Програми, має право надати Організатору оновлену інформацію, звернувшись через встановлені канали комунікації Програми з відповідним повідомленням. У разі невиконання Учасником даної вимоги, Організатор не несе відповідальності за несприятливі наслідки, пов'язані з використанням застарілих даних Учасника Програми.

10.7. Учасник у порядку встановленому законодавством із врахуванням положень даної Програми має право встановити заборону (обмеження) на використання його персональних даних. Для цього Учасник повинен звернутися через надані канали комунікації Програми з відповідним повідомленням. При цьому заборона (обмеження) на використання персональних даних Учасника автоматично тягне за собою припинення участі такого Учасника в Програмі та призводить до ліквідації Картки такого Учасника продовж 30 (тридцяти) календарних днів з моменту отримання відповідної вимоги про заборону (обмеження) на використання його персональних даних. Продовж зазначеного в цьому пункті строку Учасник має можливість використати наявні у нього Бонуси. Після спливу зазначеного строку залишки Бонусів такого Учасника будуть анульовані.


V. ІНШІ УМОВИ

11. Інші умови

11.1. Програма лояльності є договором приєднання в розумінні ст. 634 Цивільного кодексу України.

11.2. Програма лояльності не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері ігрового бізнесу.

11.3. Участь в Програмі лояльності є добровільною.

11.4. Умови участі Учасника в даній Програмі регулюються цією Програмою, локальними актами Організатора та чинним законодавством України.

11.5. Учасник підтверджує, що він ознайомився та повністю (однозначно) погодився з умовами даної Програми.

11.6 Учасник Програми надає однозначну згоду на те, що всі дані, в тому числі персональні та дані про здійснені Учасником покупки, можуть бути отримані, збережені, оброблені та використані Організатором й іншими вповноваженими Організатором третіми особами без обмеження за строком і територією, у тому числі й за межами України, з метою реалізації Програми, створення нових програм лояльності, вивчення споживчого попиту, у маркетингових, інформаційних, рекламних або інших аналогічних цілях, наданні Учасникові рекламних та інформаційних матеріалів без обмежень.
Підпишись на розсилки та отримай знижку 5%

Мене цікавлять пропозиції для:

Завантаж додаток і отримай

 • Персональні знижки та акції
 • Зручну навігацію по каталогу
 • Швидкий доступ до кабінету
Telegram
Viber
Онлайн чат