1. Головна
  2. Клубна картка MEGASPORT

Клубна картка MEGASPORT

П О Л О Ж Е Н Н Я

Про роботу клубних карт в торгівельній мережі "MEGASPORT"


1. Характеристики та умови видачі Клубної Карти.

1.1. Клубна Карта – документ, який має персональний номер, та надає власнику право на участь в Бонусних програмах та на отримання інших додаткових сервісів при здійсненні покупок в магазинах MEGASPORT або інтернет-магазині.

1.2. Якщо інше не передбачено чинними акційними пропозиціями, Клубна Картка видається безоплатно за умови здійснення покупок в магазинах MEGASPORT або інтернет-магазині від 800 грн товара нової колекції або від 500 грн товара стокової колекції.

Також, можна отримати віртуальну Клубну Карту в мобільному додатку. Для цього потрібно завантажити додаток, зареєструватися в ньому і слідуючи підказкам завершити оформлення Клубної Карти.

Перейти App Store Перейти в Google Play

1.3. Термін дії Клубної Карти не обмежений.


2. Участь в програмах MEGASPORT.

Для участі в програмі необхідно:

2.1. Заповнити паперову реєстраційну форму (анкету) учасника і залишити її в місці продажу на касі або заповнити реєстраційну форму на сайті.
Персональна сторінка буде активована після того, як анкетні дані покупця будуть внесені в систему.

2.2. Програми MEGASPORT працюють на території магазинів MEGASPORT та інтернет-магазину megasport.ua.


3. Активація картки MEGASPORT.

3.1. Активація картки передбачає закріплення карти за конкретною покупкою і внесення анкетних даних покупця в систему.

3.2. Активація картки відбувається автоматично через добу після повернення касиру заповненої анкети або реєстрації на сайті.

3.3. Якщо карта MEGASPORT не активована, Бонуси на карту будуть тільки накопичуватися, реалізувати Бонуси буде можливим тільки після активації карти.

3.4. Активація картки MEGASPORT може бути в інші терміни, якщо це передбачено діючими акційними пропозиціями на території магазинів MEGASPORT або інтернет-магазині.


4. Додаткові сервіси карти, крім нарахування Бонусів.

4.1. Фіксована знижка 10% при покупці товару нової колекції.

4.2. Фіксована знижка 5% при покупці товару стокової колекції.

4.3. Якщо інше не передбачено діючими акційними пропозиціями, фіксовані знижки не сумуються з іншими акційними знижками, які діють на території магазинів MEGASPORT або інтернет-магазині.


5. Відновлення втраченої картки MEGASPORT та зміна персональних даних.

5.1. Для відновлення втраченої картки або зміни персональних даних, необхідно звернутися до адміністратора магазину або зв'язатися з оператором гарячої лінії MEGASPORT: 0800 505 124 (дзвінки з мобільних та стаціонарних телефонів безкоштовні).
Для підтвердження змін оператор гарячої лінії може ставити уточнюючі питання про використання даної карти.

5.2. Всі Бонуси та загальна сума покупок перейдуть на нову карту.


6. Активація сервісів після отримання Клубної карти MEGASPORT.

6.1. Активація відбувається в момент видачі карти MEGASPORT, після закріплення даної карти за конкретною покупкою.

6.2. Фіксовані знижки 10% або 5% надаються на 1-у покупку в магазинах мережі, при якій видається карта MEGASPORT. В інтернет-магазині знижки надаються вже на 2-гу покупку, після отримання клубної картки.

6.3. Нарахування бонусів згідно діючих акційних пропозицій на території магазинів MEGASPORT або інтернет-магазині.


7. Поняття Бонусів та їх реалізація.

7.1. За покупки в магазинах MEGASPORT на Клубну Карту власника нараховуються Бонуси відповідно до діючих акційних пропозицій.

7.2. Кількість і терміни нарахування бонусів передбачені діючими акційними пропозиціями на території магазинів MEGASPORT та інтернет-магазині.

7.3. Бонуси за покупки обмежені в терміні використання. Дивіться детальніше в умовах поточної акції.

7.4. Інформацію про кількість нарахованих Бонусів на карті можна отримати при оформленні покупки в чеку, при зверненні на гарячу лінію, на «персональній сторінці» на сайті або в будь-якому магазині MEGASPORT.

7.5. Після зарахування надається можливість оплачувати Бонусами до 30% вартості товару у всіх магазинах мережі MEGASPORT та інтернет-магазині.

7.6. Про зарахування бонусів покупця буде проінформовано смс-повідомленням (в разі наявності номера тел..), інформацією на сайті та в магазині.

7.7. На частину товару, сплаченого Бонусами, Бонуси не нараховуються.

7.8. Обміняти Бонуси на готівкові гроші неможливо.

7.9. При поверненні товару, Бонуси, нараховані за цей товар, будуть анульовані. Якщо на цю покупку покупець витратив Бонуси, то їх відновлять на картці через добу.

7.10. Кількість нарахованих бонусів залежить від акційної пропозиції, яка працює в магазинах MEGASPORT або інтернет-магазині в момент здійснення покупки.

7.11. Реалізація Бонусів можлива на категорію товару, який передбачений діючими акційними пропозиціями на території магазинів MEGASPORT або інтернет-магазині.

7.12. Оплата Бонусами повної вартості товару неможлива.


8. Дисконтні картки

8.1 Дисконтні карти, які видавались до 2016 року діють аналогічно Клубним картам.


ТМ "MEGASPORT" залишає за собою право змінювати умови роботи Клубних Карт