Ми рекомендуємо
Відгуки наших клієнтів
17.11.2017 1:02
все супер
Відгук:

Доброго дня купив собі цей пуховик що скажу суперовий під словом суперовий е таке розуміння пуховик мае такі якості перше чистий пух що робе його теплим і легки друге він мае дизай фасон короткий спортивни матеріал такий в якому тобі зручно рухатись що іще водо відштовхуючий сам провіряв призгав водою вода невпитувалась а зверталась в капла як роса це мені сподобалось бо я в любу погоду на вулиці на природі хожу бігаю катаюсь на велосипеді такщо те що про нього на писано то без перебільшень він вартий своіх грошей я іще брав по бонусній програмі в стационарному магазині мегаспорт я особисто рад і я його поставив на лінійку між лідерами пуховик супер і для спортсменів

Плюси:

Плюси не вказані

Мінуси:

Мінуси не вказані

25.11.2017 11:37
все супер
Відгук:

Записалась в бассейн, а у меня довольно длинные волосы, поэтому определиться с аксессуарами было сложновато. Заказала эту шапочку. Выглядит симпатично. Шапочка довольно удобная, швы проработаны ровно и аккуратно. Шапочка хорошо тянется, её легко надевать. Волосы при плавании остаются сухими, когда её снимаешь волосы остаются на голове, а не выдранные на ней!)

Плюси:

Плюси не вказані

Мінуси:

Мінуси не вказані

22.11.2017 16:38
сподобався
Відгук:

Пару месяцев назад купил себе эти кроссовки. Покупал для обычных прогулок. Удивили, что даже под проливным дождем не промокли! С помощью легкого веса и прекрасной конструкции в них легко ходить. Но возникли проблемы с доставкой. Пришлось ждать на 2 дня дольше. Цена вполне приемлемая для такого товара. Кроссовки отлично подходят для холодной и дождливой погоды. Рекомендую для покупки.

Плюси:

Плюси не вказані

Мінуси:

Мінуси не вказані

27.11.2017 14:24
все супер
Відгук:

очень комфортная кофта для занятий в тренажерном зале. Качество материала приятное для тела.

Плюси:

Плюси не вказані

Мінуси:

Мінуси не вказані

Магазини в Полтаві