1. Головна
  2. Доставка

Доставка

Доставка

Доставка замовлень здійснюється службами - Meest ПОШТА, Укрпошта та Нова пошта. Перелік відділень, що працюють, оновлюється щодня.

Наразі, доставка здійснюється по всій території, де це можливо та безпечно.

Забір посилок здійснюється кур'єром з нашого складу, вартість послуги становить 30 грн для Нової пошти та 20 грн для Укрпошти (якщо сума замовлення менша ніж 2500 грн).

Meest ПОШТА - безкоштовна доставка до поштомату, відділень та міні-відділень замовлень вартістю понад 2500 грн. На відділенні Meest ПОШТА замовлення зберігається до 5 робочих днів, поштомат до 7 робочих днів, після - автоматично повертається назад на склад. Огляд посилок на відділеннях і партнерських відділеннях перед оплатою можливий. Оплата за посилку здійснюється по передоплаті, у безготівковому розрахунку.

Нова пошта - безкоштовна доставка на відділення, поштомат замовлень від 2500 грн. Кур'єром - коштом отримувача (примірка заборонена, дозволяється лише оглянути товар в присутності кур'єра). Ваше замовлення зберігається у відділенні Нова пошта до 7 робочих днів, на 7-й день замовлення автоматично повертається назад на склад.

Укрпошта - безкоштовна доставка на відділення замовлень вартістю від 2500 грн. Кур'єром - коштом отримувача посилок вагою ДО! 2 кг (примірка заборонена, дозволяється лише оглянути товар в присутності кур'єра). Ваше замовлення зберігається на відділеннях "Укрпошта" протягом 7 календарних днів безкоштовно (не включаючи день прибуття посилки на відділення), на восьмий - замовлення автоматично повертається назад на склад.

Для отримання відправлення необхідний паспорт або посвідчення особи.

Важливо! Якщо Ви вирішили замовити декілька речей на вибір – будь ласка, напишіть про це в коментарі при оформленні замовлення. В цьому випадку оплата доставки в обидві сторони здійснюється коштом покупця. Максимум ми можемо відправити 3 товари на вибір.

Відправка товару здійснюється від 1 до 5 робочих днів після оплати Вами замовлення.

Можливі затримки з відправленням товару через воєнний стан та масштабні повітряні тривоги.

Перевіряйте товар при отриманні в присутності працівника служби доставки. MEGASPORT не гарантує вирішення спірних ситуацій з товаром, якщо товар не був перевірений при отриманні.

Підпишись на розсилки та отримай знижку 5%

Мене цікавлять пропозиції для:

Завантаж додаток і отримай

  • Персональні знижки та акції
  • Зручну навігацію по каталогу
  • Швидкий доступ до кабінету
Telegram
Viber
Онлайн чат