1. Головна
  2. Доставка

Доставка

Доставка

«Meest» безкоштовна доставка на почтомат і відділення, партнерські відділення незалежно від суми замовлення при оплаті картою. При виборі накладний платіж безкоштовна доставка на відділення або партнерські відділення. Кур'єрська адресна доставка - за рахунок одержувача. На відділенні «Meest» замовлення зберігається до 5-ти робочих днів, поштомат до 7 робочих днів, після автоматично повертається назад на склад. Огляд посилок на відділеннях і партнерських відділеннях перед оплатою можливий. Вартість комісії за накладний платіж 1,4% від суми замовлення. Оплата за посилку здійснюється по безготівковому розрахунку.


"Нова пошта" безкоштовна доставка на відділення, поштомат від 1500 грн. Курєром – за рахунок отримувача (примірка заборонена, дозволяється лише оглянути товар в присутності кур'єра) . Ваше замовлення зберігається у відділенні "Нова пошта" до 7- ти робочих днів, на 7-й день замовлення автоматично повертається назад на склад.

Для отримання відправлення необхідний паспорт або посвідчення особи.

Важливо! Якщо Ви вирішили замовити декілька речей на вибір – будь-ласка, напишіть про це в коментарі при оформленні замовлення. В цьому випадку оплата доставки в обидві сторони здійснюється за рахунок покупця. Максимум ми можемо відправити 3 товари на вибір.

Відправка товару здійснюється від 1-го до 5-ти робочих днів після оплати Вами замовлення.

Можливі затримки через карантинні обмеження.Щоб знайти найближче відділення для отримання посилки натисніть на кнопку

Завантаж додаток і отримай

  • Персональні знижки та акції
  • Зручну навігацію по каталогу
  • Швидкий доступ до кабінету
Telegram
Viber
Онлайн чат