До -20% на adidas
Відгуки про Кросівки New Balance Model Arishi
Зведення відгуків про товар
7 відгуків покупців. 57% покупців задоволені покупкою.
7
відгуківпокупців
57%
задоволеніпокупкою
Сергей
Шикарна та дуже зручна модель. Якісно зроблена та проклеєна. Більш дешеві серії, нажаль, вже після першого взування можуть показати свої недоліки. Відмінна формочка підошви. Найк айр і близько не така комфортна модель.. Плюси: Комфорт. Якість. Стильні, як на мене. Немає запаху та добре вентілюються. Гарна амортизація та форма підошви допомогає при довгих прогулянках знімаючи навантаження зі стопи та пальців. За що я особливо полюбляю саме цю серію NB. На літо топ.. Мінуси: Важко чистити білу частину піни. Не зрозуміло, чи можна їх прати..
👍 Рекомендує
Андрей
Такую точно модель купил в США. Шнурки кто-то или подменил, или контрафакт!
👍 Рекомендує
Олександр
Кроссовки не симметричные, разный цвет подошвы
👎 Не рекомендує
Ирина
На первый взгляд комфортные, но на второй день не интенсивной носки начала отслаиваться нижняя часть подошвы.. Плюси: Удобные, легкие.. Мінуси: Отслойка подошвы..
👎 Не рекомендує
Валерий
Левая кроссовка с дефектами, верх перекручен во внутреннюю сторону, не симметричен, подошва не ровная с выпуклостью на внешней стороне, что создает некий дискомфорт при ходьбе.
👎 Не рекомендує
Відповідь менеджера
Валерий, в течении 14 дней с момента получения посылки, вы можете сделать возврат товара (если в наличии есть товарный чек и товар в не ношеном состоянии).Видимо менеджеры не досмотрели и отправили вам товар с дефектом. Для уточнения данных для возврата обратитесь на горячую линию..
Руслан
Дуже зручні!!! Я задоволений!!!
👍 Рекомендує
Влад
Дуже зручні та м'які кросовки.
👍 Рекомендує
🤔
Досі не впевнені у виборі?
Допоможемо вибрати колір і розмір

Отримай знижку 10% на першу покупку*


Завантаж додаток і отримай

- Персональні знижки та акції
- Зручну навігацію по каталогу
- Швидкий доступ до кабінету