Відгуки про Шльопанці Nike Kawa 8–16 років
Зведення відгуків про товар
2 відгуків покупців. 50% покупців задоволені покупкою.
2
відгукипокупців
50%
задоволеніпокупкою
Сергій
Хожу 3 роки,дуже задоволений,дуже крепкі,значок не стирається,один мінус коли після дощу йдеш то вода просочується на верх через дирочки ,але товар реально крутий!÷)
👍 Рекомендує
Ашот
Это для чьих детей? Олигархов!
👎 Не рекомендує
🤔
Досі не впевнені у виборі?
Допоможемо вибрати колір і розмір

Отримай знижку 10% на першу покупку*


Завантаж додаток і отримай

- Персональні знижки та акції
- Зручну навігацію по каталогу
- Швидкий доступ до кабінету