Відгуки про Шорти Adidas W 3S BK SHO
Зведення відгуків про товар
1 відгуків покупців. 100% покупців задоволені покупкою.
1
відгукпокупців
100%
задоволеніпокупкою
Христина
Позавчора отримала ці велосипедки на НП,брала розмір L.Такі класні гарна якість і нитки не тирчать.А вже сьогодні в мене їх вкрала моя мама каже такі класні і резинка не давуча.Хотіла ще собі замовити а дивлюсь вже все розібрали
👍 Рекомендує
🤔
Досі не впевнені у виборі?
Допоможемо вибрати колір і розмір

Отримай знижку 10% на першу покупку*


Завантаж додаток і отримай

- Персональні знижки та акції
- Зручну навігацію по каталогу
- Швидкий доступ до кабінету