1. Головна
  2. Всі новини
  3. Який вид спорту є найкориснішим для здоров'я
Новини спорту

Який вид спорту є найкориснішим для здоров'я

23.01.2020
Який вид спорту є найкориснішим для здоров'я

На думку дослідників, плавання є одним з найкорисніших видів спорту, може стати причиною довголіття, а також підвищує кардіореспіраторну витривалість, що допомагає серцево-судинній системі витримувати фізичні навантаження.

Про це пише видання Express. Вчені провели дослідження, у якому взяли участь понад 40 000 чоловіків у віці від 20 до 90 років. За людьми з експерименту спостерігали протягом 32 років. У результаті було виявлено, що плавання знижує рівень ризику смерті на 50% більше, ніж біг і спортивна ходьба.

Провідний науковий співробітник Стівен Блер, професор фізичних наук в Університеті Південної Кароліни, був здивований результатом. Він очікував, що бігуни також мають менший ризик померти, як і плавці.


Стівен Блер наголосив, що плавання є корисною альтернативою традиційним режимам фізичних вправ для поліпшення кардіореспіраторної витривалості для широкої популяції, а також для пацієнтів, які страждають на хронічні захворювання.

"Плавання може бути хорошою альтернативною фізичною вправою для осіб, які не можуть брати участь у бігу чи інших формах фізичних навантажень,
– додав професор фізичних наук."

Тому сміливо підбирайте товари в інтернет-магазині MEGASPORT і підтримуйте здоров'я!
Підпиcуйся на MEGASPORT

Отримай знижку 10% на першу покупку*

Відправляючи заявку Ви погоджуєтесь на обробку персональних даних

*Знижку можна використати один раз на новинки, при замовлені на суму від 2500 грн

Оберіть які пропозиції вас цікавлять:

Завантаж додаток і отримай

  • Персональні знижки та акції
  • Зручну навігацію по каталогу
  • Швидкий доступ до кабінету