1. Головна
  2. Всі новини
  3. Як відрізнити оригінальні кросівки New Balance від підробки
Новини брендів

Як відрізнити оригінальні кросівки New Balance від підробки

30.06.2020
Як відрізнити оригінальні кросівки New Balance від підробки

Як відрізнити оригінальні кросівки New Balance від підробки

Обираючи взуття відомого бренду, існує ризик придбати підробку. Вона необов'язково буде коштувати набагато дешевше оригіналу, і може виглядати досить добре, адже якісно зроблені підробки, які на перший погляд важко відрізнити від оригіналу, зустрічаються все частіше. Тож давайте розберемося, як купити оригінальні кросівки New Balance і не помилитися.

  • Коробка

Зверніть увагу на коробку, в якій зберігаються кросівки. Логотип бренду повинен бути зображений на кришці зверху і збоку, а головною характерною особливістю оригіналу на відміну від підробки є наявність наклейки зі штрих-кодом, назвою моделі, розміром і серійним номером. Важливо переконатися, що штрих-код на коробці відповідає номеру, зазначеному на етикетці язичка кросівка.

  • Устілка і підошва

На устілці всередині кросівка завжди повинен бути присутнім фірмовий логотип марки і номер моделі (наприклад, кросівки New Balance 574). Логотип розташовується і на підошві, де, крім цього, вказана технологія її виробництва, наприклад, ENCAP, CUSH, Fresh Foam, EVA, REVlite, ROLLBAR. Важливо переконатися в тому, що зображення логотипу відповідає оригіналу, а також має позначку зареєстрованого товарного знака.

  • Язичок

На лицьовій стороні язичка повинен бути нанесений логотип і назва моделі. Також назва моделі дублюється на етикетці зі зворотного боку язичка, разом з інформацією про догляд, зображенням логотипу та зазначенням країни-виробника, серійного номера і розміру в різних розмірних лінійках. Нагадаємо - вся інформація, зазначена на етикетці повинна збігатися з тією, що міститься на коробці.

Існує ще один цікавий спосіб визначити оригінальність кросівок New Balance, що пов'язаний з етикеткою на внутрішній частині язичка. Якщо посвітити на неї ультрафіолетовим ліхтариком або лампою, почне проявлятися логотип бренду. Але, зверніть увагу, цей спосіб визначення оригінальності не поширюється на моделі виробництва Англії, де лейбл наноситься фарбою, а значить він не світиться.

  • Якість матеріалів

Оригінальні кросівки New Balance виконані з високоякісної натуральної замші та нейлону, а окремі елементи виготовлені зі шкіри. Дешеві та неякісні матеріали - явний сигнал про те, що перед вами підробка.

Для того щоб вберегти себе від ризику покупки неоригінальних кросівок New Balance використовуйте поради з нашої статті та будьте уважні до деталей. А якщо хочете убезпечити себе на 100%, купуйте кросівки лише у фірмовому магазині MEGASPORT.

Підпиcуйся на MEGASPORT

Отримай знижку 10% на першу покупку*

Відправляючи заявку Ви погоджуєтесь на обробку персональних даних

*Знижку можна використати один раз на новинки, при замовлені на суму від 2500 грн

Оберіть які пропозиції вас цікавлять:

Завантаж додаток і отримай

  • Персональні знижки та акції
  • Зручну навігацію по каталогу
  • Швидкий доступ до кабінету