1. Головна
  2. Всі новини
  3. Reebok покарали на $ 25 мільйонів
Новини брендів

Reebok покарали на $ 25 мільйонів

07.10.2019
Reebok покарали на $ 25 мільйонів

Федеральна комісія з торгівлі США викрила компанію Reebok в обмані споживачів за допомогою неправдивої реклами.

Комісія назвала брехливими твердження про те, що кросівки Easy Tone і Run Tone зміцнюють і гармонізують роботу ніг і сідничних м'язів краще, ніж звичайна спортивна взуття. Якщо вірити виробникові, біг і ходьба в цих кросівках зміцнюють ахіллове сухожилля і литкові м'язи на 11%, а м'язи сідниць - на 28% краще, в порівнянні з простими кросівками. Крім того, рекламна компанія запущена Reebok з 2009 року стверджувала, не тільки про те, що дані моделі кросівок містять зазначені якості, а й те, що ці твердження підтверджені статистикою.

В ході розслідування, представники Reebok не тільки не змогли надати жодних доказів правдивості зазначених в рекламі властивостей, але і з'ясувалося, що здоров'ю деяких покупців кросівки завдавали шкоди - наприклад, людям, що мають проблеми з рівновагою.

Для того, щоб уникнути судового позову, Reebok погодилася виплатити компенсацію в розмірі 25 мільйонів доларів США. Ці кошти підуть на відшкодування грошей покупцям, які повірили рекламі і купили спортивне взуття, нібито що забезпечує зазначені в ній ефект. Тепер будь-який покупець, який придбав спортивне взуття під впливом брехливої реклами має право на доларову компенсацію. Подати заявку на компенсацію збитку можна на сайті Комісії.

Підпишись на розсилки та отримай знижку 10%

Мене цікавлять пропозиції для:

Завантаж додаток і отримай

  • Персональні знижки та акції
  • Зручну навігацію по каталогу
  • Швидкий доступ до кабінету
Telegram
Viber
Онлайн чат