1. Головна
  2. Всі новини
  3. Онлайн примірочна - міряйте речі одразу на сайті!
Новини компанії

Онлайн примірочна - міряйте речі одразу на сайті!

22.05.2017
Онлайн примірочна - міряйте речі одразу на сайті!

 

  • Ви не знаєте який розмір одягу підібрати?
  • Ваші речі в залежності від брендів мають різні розміри?
  • Не впевнені як ця річ буде виглядати на Вас?
  • Сумніваєтесь у розмірах, обираючи на подарунок?

В нас є найкраще рішення для Вас! Саме тому відтепер на сайті megasport.ua з’явилась зручна можливість приміряти речі онлайн. Не виходячи з інтернет-магазину, Ви можете внести параметри свого тіла і визначитись із відповідним розміром. Кожна річь виміряна нашими спеціалістами!


Купувати речі в інтернет-магазині безумовно легко і приємно. Але роблячи це в інших інтернет-магазинах з'являються побоювання не вгадати з розміром. Тому наше унікальне рішення онлайн-примірочної вирішує всі ці проблеми! Звісно, у випадку, якщо щось все таки не підійде, Ви можете повернути річь в умовлений правилами строк. Але ми на 99% впевнені, що обрана Вами річь за допомогою онлайн-примірочної підійде!

Крім того, Ваші параметри зберігаються. Тому, переглядаючи інші речі, Вам не потрібно буде кожного разу знову вводити свої дані. Також, за необхідністю, вони легко замінюються на інші.

Пропонуємо відео-інструкцію:

 

Як працює онлайн-примірочна:

1.Для цього необхідно визначитись з моделлю у каталозі, яку Ви хочете приміряти. Речі, що є доступними для примірки, у картці товару мають відповідну кнопку із позначкою «вішалка» та написом "Приміряти онлайн".

2.При натисканні на цю позначку праворуч з’являється онлайн примірочна. На малюнку точно позначено, де необхідно заміряти. Введіть свої дані і збережіть їх.3.Після того, як ви заповните ці дані, програма покаже на моделі фігури всі розміри обраної речі.

4.Кожний параметр (груди, талія, стегна та інше) оцінюється за 10-бальною шкалою. Нижче внесені параметри самого виробу.

5. Дуже зручним є те, що в одній онлайн-примірочній можуть зберігатись одні чоловічі, одні жіночі і одні дитячі параметри одночасно. Для цього потрібно натиснути на чоловічка в крайньому верхньому лівому кутку і обрати "Редагувати".

Тепер Ви можете з легкістю підібрати потрібні розміри моделей, які Вам сподобались! Приємних покупок!

Підпиcуйся на MEGASPORT

Отримай знижку 10% на першу покупку*

Відправляючи заявку Ви погоджуєтесь на обробку персональних даних

*Знижку можна використати один раз на новинки, при замовлені на суму від 2500 грн

Оберіть які пропозиції вас цікавлять:

Завантаж додаток і отримай

  • Персональні знижки та акції
  • Зручну навігацію по каталогу
  • Швидкий доступ до кабінету