New Balance та ФК «Динамо» Київ

Дата публікації: 03.09.2018

New Balance та ФК «Динамо» Київ - фото


New Balance та ФК «Динамо» Київ: початок спільного шляху!


Один зі світових лідерів з виробництва спортивного екіпірування, американська компанія New Balance з нового сезону стає офіційним спортивним партнером найтитулованішого футбольного клубу України, ФК «Динамо» Київ.

Договір про співпрацю включає три сезони – 2018/2019, 2019/2020 та 2020/2021 рр.

Таким чином, київське «Динамо» приєднується до інших іменитих клубів, серед яких англійський «Ліверпуль», іспанський «Атлетік», португальський «Порту», шотландський «Селтік», французькі «Лілль» і «Нант» та ін., аби творити нову історію і здобувати нові перемоги та трофеї в екіпіровці New Balance.

Відтепер компанія New Balance буде забезпечувати екіпіровкою всі команди ФК «Динамо» - від першої команди, яка щороку представляє Україну на євроарені, до наймолодших вікових груп знаменитої на весь світ динамівської академії.

18 липня 2018 року відбудбулася презентація нової ігрової форми, в якій київське «Динамо» буде виступати у всіх турнірах у сезоні 2018/2019.

Перший матч в екіпіровці New Balance «Динамо» провів вже 21 липня в Одесі, де зіграв за престижний трофей – Суперкубок України.

У рамках партнерства компанія New Balance розроблятиме для ФК «Динамо» екіпіровку ексклюзивного дизайну починаючи з сезону 2019/2020.

Дівчина в спортивному одязі з магазину MEGASPORT Чоловік в спортивному одязі з магазину MEGASPORT