1. Головна
  2. Всі новини
  3. Кілька порад, як обрати лосини для заняття спортом
Новини компанії

Кілька порад, як обрати лосини для заняття спортом

15.04.2021
Кілька порад, як обрати лосини для заняття спортом

Неправильний підбір спортивного одягу може зробити тренування неефективним чи навіть призвести до травми.

У гонитві за хорошою фігурою сьогодні дами вибирають не лише тип спортивних тренувань, але і максимально зручний, і, що не менш важливо, естетичний спортивний одяг. Одним із таких видів одягу є лосини для спортивних занять, інформує Ukr.Media.

Сучасні лосини роблять із різних видів тканин, до яких пред'являються зовсім інші вимоги. Наприклад, всесвітньо відома фірма з виробництва спортивного одягу Nike протягом тривалого часу працювала над створенням тканини, яка повинна вільно пропускати повітря, волога, що виділяється в ході тренувань (піт), повинна легко вбиратися. Склад тканини, використовувані барвники мають бути повністю безалергенні. Матеріал повинен бути зносостійким, щоб спортсмени могли довго і безпечно користуватися таким одягом. Сам одяг повинен добре облягати тіло, не бовтатися і водночас бути еластичним, щоб не сковувати рухи.

Ряду цих вимог відповідають тканини з натуральних волокон: шерсть, бавовна, льон. Але в них повністю відсутня еластичність. Вона є у синтетики, але остання позбавлена всіх інших необхідних якостей. Тому виробники почали використовувати нову тканину, створену на основі поєднання синтетичних і натуральних волокон. Nike придумала мікросітку з поліестеру з додаванням натурального шовку.

Тканин зі схожими властивостями сьогодні багато. Саме з них краще купувати спортивний одяг, у тому числі і лосини.

Розмір спортивного одягу має дуже важливе значення. Сертифікований персональний тренер Bcrpa у Британській Колумбії Мікеле Долан у цей час працює персональним тренером та інструктором з фітнесу. За його словами, неправильний підбір розміру може звести на "ні" всі тренування чи навіть призвести до травми.

"В ідеалі, після того, як ви наділи лосини, ви повинні перестати відчувати їх на собі. А для цього не потрібно вірити написаному на етикетці розміру — спортивний одяг потрібно тільки міряти", — говорить Мікеле Долан.

Ще одне питання, яке дуже цікавить прекрасну стать: чи потрібно надягати спідню білизну під лосини? Виробники брендового спортивного одягу стверджують, що їх вироби зовсім не вимагають цього. Ті ж лосини зі спеціального матеріалу не натирають шкіру, їх шви застрочені м'якими нитками і закладені так, що, стикаючись з тілом, залишаються непомітними.

Однак, далеко не всім це підходить. Комусь некомфортно без спідньої білизни, і вже з цієї причини тренування не можуть бути ефективними. Тому багато фітнес-тренерів пропонують дамам використовувати спідню білизну, але таку, щоб вона ніяк не заважала рухам.

Найголовніше, про що говорять абсолютно всі фітнес-тренери, не забувайте прати лосини після кожного тренування

Переходь та обирай https://megasport.ua/ua/lvov/catalog/losini/female...

Підпиcуйся на MEGASPORT

Отримай знижку 10% на першу покупку*

Відправляючи заявку Ви погоджуєтесь на обробку персональних даних

*Знижку можна використати один раз на новинки, при замовлені на суму від 2500 грн

Оберіть які пропозиції вас цікавлять:

Завантаж додаток і отримай

  • Персональні знижки та акції
  • Зручну навігацію по каталогу
  • Швидкий доступ до кабінету