Ще до -20% на adidas -

Відгуки про Кросівки Nike Revolution 7 8–16 років

Зведення відгуків про товар

3 відгуків покупців. 67% покупців задоволені покупкою.

3
відгуки
покупців
67%
задоволені
покупкою
Я не рекомендую цю модель брати. Для мене це найгірші кросівки, які взагалі були. Хоча до цього були Nike Precision III і Nike Revolution 4, так ось з цими двома моделями кросівок у мене все було чудово. Загалом, у чому суть щодо цієї моделі: 1) У передній частині взуття, в області носка вузько, тобто пальцям не комфортно та тісно. 2) Після бігу болить стопа, тобто ніби вони самі по собі дубові, отже бігати в них взагалі не приносить задоволення. Додому після бігу прийшов і відчуваєш біль. 3) Присутній невеличкий скрип, коли по плітці в магазині ходиш.
👎 Не рекомендує
кросівки супер))
👍 Рекомендує
Супер
👍 Рекомендує
🤔
Досі не впевнені у виборі?
Допоможемо вибрати колір і розмір
Підпиcуйся на MEGASPORT

Отримай знижку 10% на першу покупку*

Відправляючи заявку Ви погоджуєтесь на обробку персональних даних

*Знижку можна використати один раз на новинки, при замовленні на суму від 2500 грн

Оберіть які пропозиції вас цікавлять:

Завантаж додаток і отримай

  • Персональні знижки та акції
  • Зручну навігацію по каталогу
  • Швидкий доступ до кабінету