Ще до -20% на adidas -
Відгуки про Кросівки Nike Revolution 7 8–16 років
Зведення відгуків про товар
3 відгуків покупців. 67% покупців задоволені покупкою.
3
відгукипокупців
67%
задоволеніпокупкою
Кирило
Я не рекомендую цю модель брати. Для мене це найгірші кросівки, які взагалі були. Хоча до цього були Nike Precision III і Nike Revolution 4, так ось з цими двома моделями кросівок у мене все було чудово. Загалом, у чому суть щодо цієї моделі:
1) У передній частині взуття, в області носка вузько, тобто пальцям не комфортно та тісно.
2) Після бігу болить стопа, тобто ніби вони самі по собі дубові, отже бігати в них взагалі не приносить задоволення. Додому після бігу прийшов і відчуваєш біль.
3) Присутній невеличкий скрип, коли по плітці в магазині ходиш.
👎 Не рекомендує
Наталія
кросівки супер))
👍 Рекомендує
Мирослав
Супер
👍 Рекомендує
🤔
Досі не впевнені у виборі?
Допоможемо вибрати колір і розмір

Отримай знижку 10% на першу покупку*


Завантаж додаток і отримай

- Персональні знижки та акції
- Зручну навігацію по каталогу
- Швидкий доступ до кабінету