Про нас

MEGASPORT – це найбільша національна мережа мультибрендових магазинів спортивного одягу, взуття та аксесуарів провідних світових виробників. Нашими партнерами є такі компанії-лідери, як Nike, Puma, New Balance, Anta, IcePeak, Champion, Umbro, CAT, Merrell, Arena, Rider та інші.

Мережа магазинів MEGASPORT працює на українському ринку вже понад 20 років і зараз продовжує динамічно розвиватися: кількість магазинів щороку зростає, розширюється асортимент товарів і торговельних марок. Сьогодні MEGASPORT це понад 50 магазинів в 30 найбільших містах України та інтернет-магазин.

В роботі MEGASPORT орієнтується на життєві цінності, які ніколи не втратять своєї актуальності: активність, здоров'я, сила духу. Це те, що дійсно важливо для нас і наших клієнтів.

Магазини торгівельної мережі MEGASPORT приваблюють споживачів можливістю вибору кращих світових брендів, представлених в широкому асортименті та за справедливою ціною. Також Ви можете бути завжди впевнені в незмінно високому рівні обслуговування і наявності професійної консультації при плануванні і здійсненні покупки.