Сертифікати

Правила використання подарункового сертифіката MEGASPORT

1.Строк дії Подарункового сертифікату - 3 календарних місяці з моменту покупки.

2. У разі втрати Подарунковий сертифікат не відновлюється.

3. Термін дії Подарункового сертифікату не продовжується. Після закінчення терміну дії Подарунковий сертифікат вважається недійсний, грошові кошти Пред'явнику Подарункового сертифікату не повертаються. Невикористані подарункові сертифікати анулюються.

4. Подарунковий сертифікат не підлягає поверненню або обміну на грошові кошти.

5. У разі повернення товару, придбаного з використанням Подарункового сертифікату:

  • На суму рівну номіналу Подарункового сертифікату - покупцеві повертається Подарунковий сертифікат відповідного номіналу;
  • На суму більшу номіналу Подарункового сертифікату - покупцеві повертається Подарунковий сертифікат відповідного номіналу, а сума сплачена понад номінал повертається покупцю на карту, з якої була проведена доплата;
  • На суму менше номіналу Подарункового сертифікату - покупцеві повертається еквівалент суми покупки на Подарунковий сертифікат, за допомогою якого була здійснена покупка.

6. Подарункові сертифікати деактивуються при проведенні покупки товару на суму, що дорівнює або перевищує номінал сертифікату.

7. Подарунковий сертифікат може бути використаний Власником тільки в цілях придбання товарів в інтернет-магазині MEGASPORT, а також оплати за послуги їх доставки.

8. На товари, придбані з використанням Подарункового сертифікату, поширюється система знижок, що надаються клієнтам інтернет-магазину MEGASPORT.

9. Використання активованого Подарункового сертифікату передбачає оформлення необмеженої кількості замовлень в межах номіналу і (або) понад його, а також у термін дії Подарункового сертифіката.

10. При використанні Подарункового сертифікату на товари загальною вартістю нижче його номінала, різниця в грошовому еквіваленті не компенсується споживачеві. Залишок коштів Подарункового сертифікату залишається закріплений за даними Сертифікатом і може бути використаний Власником при оформленні наступних замовлень.

11. При використанні Подарункового сертифікату для придбання товарів, загальною вартістю вище його номіналу, Власник Подарункового сертифікату зобов'язаний доплатити різницю за допомогою інших способів оплати, запропонованих в інтернет-магазині MEGASPORT.

12. Гарантійне обслуговування, обмін і повернення товарів з виробничим браком, придбаних з використанням Подарункового сертифікату, здійснюється у загальному порядку, передбаченому чинним законодавством України.

13. MEGASPORT не несе відповідальності за несанкційоване використання Подарункового сертифікату, оскільки він є представницькими і не вимагає посвідчення особи Власника Подарункового сертифікату.

14. У разі анулювання замовлення, для оформлення якого використовувався Подарунковий сертифікат, грошові кошти залишаються закріпленими за даними Сертифікатом, який може бути використаний Власником при оформленні наступних заказів лише для придбання товарів в інтернет-магазині MEGASPORT.

15. Купівля (Активація) Подарункового сертифікату свідчить про згоду з цими Правилами використання Подарункового сертифіката.

16. У разі виникнення питань або необхідності уточненнь звертайтесь:
за тел. 095-283-19-99, 063-502-88-38, 097-707-83-88

e-mail: support@megasport.ua
або On-line ЧАТ на сайті megasport.ua

Підпишіться на новини
Закрити

Розсилка успішно оформлена