Як обрати пуховик

Дата публікації: 19.10.2015

Як обрати пуховик - фото

Якщо при виборі виду зимового одягу, із широкого асортименту різноманітних пропозицій, ви вибрали саме пуховик, пропонуємо озброїтися базовими знаннями про те, на що потрібно в першу чергу звертати увагу, при виборі надійного друга в холодні зимові дні.

При виборі пуховика звертайте увагу на наступні речі:

  • Співвідношення пух/перо – чим більший відсоток пуху, тим тепліший і разом з тим легший буде пуховик. Оптимальне співвідношення 70/30 (70% пух та 30% перо) та 80/20, відповідно. Дана інформація вказана на бірці виробника.
  • Кількість наповнювача – даний показник необхідно визначати самому на дотик. На бірці дана інформація не вказана, так як кількість наповнювача відрізняється навіть в різних розмірах однієї моделі. Тому, чим більше наповнювача, тим краще пуховик буде утримувати ваше тепло.
  • Якість наповнювача – визначається теж на дотик. Прощупайте річ в основних зонах – на дотик пух повинен бути м’яким, а перо не повинно явно відчуватись під пальцями.
  • Якість підкладки – обов’язково необхідно продивитись підкладку виробу по швам – там не повинно бути слідів пуху. Також, якщо ви приміряли пуховик і на вашому одязі залишилось парочку пір’їнок – це тривожний дзвіночок.

І декілька додаткових порад по вибору і догляду за пуховиком:

  • Краще обирати модель, яка має більше «пухових камер», тобто модель зі швами по периметру куртки, які ділять весь наповнювач на так-звані камери. Завдяки цим швам після прання пух не буде сильно збиватись і річ прослужить вам значно довше.
  • Намагайтесь періодично очищувати найбільш схильні до забруднення місця (манжети рукавів, горловину, тощо), так ви збережете хороший зовнішній вигляд речі протягом усього сезону, та зменшите кількість прання.

Жіночі пуховики в каталозі megasport.ua Чоловічі пуховики в каталозі megasport.ua

Дівчина в спортивному одязі з магазину MEGASPORT Чоловік в спортивному одязі з магазину MEGASPORT