Ефективні тренування вдома

Дата публікації: 03.03.2016

Помилково вважають, що схуднути можна, займаючись тільки на тренажерах під контролем тренера. Грамотний підхід до справи дозволить обладнати міні-зал для занять фітнесом прямо у себе вдома. По-перше, вам не доведеться витрачати свій дорогоцінний час на походи-поїздки в тренажерний зал. Витратьте його на себе! По-друге, ви краще будь-якого тренера знаєте і відчуваєте своє тіло, тому будете давати йому посильне навантаження. Тренуваннями удома з метою схуднути, ви не перекачаєте свої м'язи, а тільки скинете вагу, а ваша фігура отримає витончені обриси.

Гарненько все обміркувавши, ви прийняли рішення худнути за допомогою фітнесу прямо у себе вдома. Для повноцінних тренувань вам знадобиться наступне:

1. Вільний простір для занять. Для виконання найпростіших вправ вам цілком буде досить два квадратних метра кімнати.

2. Спеціальний зручний килимок для занять сидячи або лежачи. Ви можете на нього не витрачатися, цілком згодиться звичайна тонка ковдра.

3. Пристосування для фітнесу. Скинути зайві кілограми можна, виконуючи вправи, так би мовити, під навантаженням своєї власної ваги. Але слід зазначити, що тренування для спалювання жиру для дівчат будуть більш ефективними з використанням гантелей вагою 2-4 кг. Вправи зі спеціальний м'ячиком - фитболом - відмінно сприяють підтримці правильної постави і тонусу всіх груп м'язів. Не завадить алюмінієвий або масажний обруч і скакалка.

4. Тренажери. Зовсім не обов'язкові. Але якщо ви можете собі дозволити таку покупку і маєте вільне місце в кімнаті, можете придбати бігову доріжку або велотренажер. Кращим варіантом початку тренування буде все-таки пробіжка в зручному взутті на свіжому повітрі - дешево і корисно, але зауважте, що взуття має бути пристосоване для пробіжок, такі кросівки можна купити за посиланням https://megasport.ua/ua/catalog/krossovki/all/female/

Перед складанням плану тренувань для дівчат вдома, необхідно запам'ятати, що ніяке тренування, спрямоване на схуднення, не принесе бажаного результату без дотримання дієти. Щоб ваші труди не були марними, доведеться розпрощатися з солодощами, пізніми вечерями і переїданням. Не слід себе тішити тим, що програма тренувань для схуднення для дівчат удома дасть швидкий і тривалий ефект. Слід запастися терпінням і виконувати комплекс вправ регулярно, не роблячи тривалих перерв.

Одним з варіантів програми домашніх тренувань для дівчат є тренування з використанням гантелей. Вона займе приблизно 45 хвилин, не рахуючи пробіжки. Вправи, що входять до неї слід виконувати максимально правильно. Кожне силове зусилля виконується на видиху. Виконуються наступні вправи:

 • Відразу після 10-хвилинної пробіжки, в руки беруться гантелі близько 3-х кг кожна. Виконується 10 присідань при злегка розставлених ногах. Гантелі утримуються в руках перед собою.
 • Ноги трохи розставлені. Невелике присідання, нахил корпусу вперед під кутом 45 градусів. Зводимо і розводимо зігнуті руки з гантелями. Вправу зробити 10 разів.
 • З положення стоячи на рівних ногах виконуються випади вперед кожною ногою по 10 разів. Руки утримують гантелі.
 • Ноги розставлені. Руки з гантелями піднімаються перед корпусом, згинаючись в ліктях. Повтор - 10 разів.
 • Між вправами 10 секунд відпочинку. Після їх виконання - хвилина перепочинку і повтор всього ще раз. Фітнес програма в домашніх умовах для дівчат повинна виконуватися максимально інтенсивно. Уже завтра ви відчуєте легку біль в м'язах. Це означає тільки одне - ви витратили час з користю для свого тіла.

  Ця базова програма тренування зміцнить всі ваші м'язи, додасть їм рельєф, а зайві кілограми підуть як наслідок вашої праці.

  Як тренуватися зі скакалкою

  Обов'язково в кросівках, навіть якщо ви займаєтеся вдома. При стрибковому тренуванні зі скакалкою щоб уникнути травми важливо зафіксувати голеностоп і створити хорошу амортизацію.

  Отже, ви в кросівках і зі скакалкою в руках. Спробуйте подужати 35-хвилинну прижкову програму тренування. Спочатку це буде ох як нелегко! Але і «приз» хороший - ви спалите близько 600 калорій.

  5 хвилин - стрибки на двох ногах в спокійному темпі;

  5 хвилин - стрибки зі зміною ніг (з ноги на ногу);

  5 хвилин - стрибки на двох ногах з схрещуванням рук;

  5 хвилин - чергування: 15 стрибків зі зміною ніг, 15 стрибків на двох ногах з схрещенням рук;

  5 хвилин - стрибки з пересуванням зліва направо і назад;

  5 хвилин - стрибки з високим підйомом ніг;

  5 хвилин - стрибки на двох ногах в спокійному темпі.

  Якщо таке тренування вам виконати з першого разу складно, робіть не 5-ти, а 1-2-хвилинні інтервали і поступово збільшуйте їх час. Або додайте між інтервалами час на відпочинок, але не більше 2 хвилин.

  Навіть для домашнього тренування необхідно одягатися в функціональний спортивний одяг:

  Бра для підтримки грудей

  https://megasport.ua/ua/catalog/top/all/female/

  Зручні легінси, штани або шорти, не заважають свободі рухів

  https://megasport.ua/ua/catalog/legginsi,losini,newSection-1428312076,shorti,bryuki/all/female/

  Кросівки обов'язкові навіть вдома

  https://megasport.ua/ua/catalog/krossovki/all/female/

  Дівчина в спортивному одязі з магазину MEGASPORT Чоловік в спортивному одязі з магазину MEGASPORT