Які основні відмінності бігового взуття від звичайних кросівок?

Дата публікації: 15.07.2015

Біг - це оптимальний засіб як для підтримки здоров'я, так і для поліпшення своєї фігури! Не брати до уваги цей спосіб досягнення мети дуже нерозумно - адже пробіжки підходять усім без виключення і позитивно впливають на зовнішній вигляд.

Напевне, ви чули, що не можна бігати у взутті, не пристосованого для цього виду спорту. Все вірно - для бігу потрібне спеціальне взуття, а яке саме ми сьогодні розповімо!

Які переваги надає взуття для бігу?

Кросівки для бігу мають відповідати основним потребам:

1. Легка вага;

2. Гарне щеплення;

3. Амортизація;

4. Гнучкість носової частини;

5. Підтримка стопи.

Класичні кросівки або кеди не відповідають усім потребам, висунутим до бігового взуття, а отже, роблять біг малоефективним, дискомфортим та травмонебезпечним.

Легка вага кросівок для бігу забезпечується комбінацією синтетичних матеріалів верху взуття, які краще відпвідають потребам зносостійкості та довговічності, а також дозволяють шкірі дихати та активно відводити вологу. Вспінені легкі матеріали проміжної підошви та мінімізація використання важкої підметки, також суттєво зменшують загальну вагу бігового взуття.

Гарне щеплення з поверхньою кросівкам забезпечує використання зносостійких матеріалів підметки в п'яточній та носочних зонах, завдяки чому ви більш впевнено тримаєтесь на ногах. Також, завдяки таким накладкам із зносостійкої резини, підошва кросівок не підвержена швидкому стиранню в місцях, котрі взаємодіять із поверхньою, що суттєво подовжує строк придатность взуття.

Амортизація в кросівках забезпечується використанням технологічних елементів переважно у п'яточній зоні взуття. Амортизаційні елементи дозволяють гасити удар при приземленні на п'яту і не тільки дарують комфорт, а також зберігають здоров'я суглобів, котрі дуже страждають під час бігу у непідлаштованому взутті.

Гнучкість носочної частини взуття забезпечується наявністю канавок гнучкості у підошві, а також використанням еластичних матеріалів для виготовлення верху взуття. Гнучка носова частина забезпечує плавний перекат стопи під час бігу, природній для руху босої стопи.

Підтримка стопи у взутті для бігу забезпечується використанням більш вузької колодки для виготовлення взуття для бігу, п'яточним стабілізатором, наявністю системи шнурівки, часто також використовуються технологічні елементи по бокам взуття для забезпечення більш плотного прилягання до стопи. Така конструкція взуття для бігу дозволяє уникнути ризику можливого травмування.

Якщо ви налаштовані почати бігати, то вам неодмінно знадобиться взуття для цього виду спорту! В мережі магазинів MEGASPORT ви знайдете кросівки для бігу від передових світових брендів, которі на 100% відповідають потребам до бігового взуття, а наші консультанти люб'язно запропонують вам свою допомогу!

Дівчина в спортивному одязі з магазину MEGASPORT Чоловік в спортивному одязі з магазину MEGASPORT