Чи відрізняється одяг популярного бренду, від менш відомого?

Дата публікації: 15.03.2015

Чи відрізняється одяг популярного бренду, від менш відомого?

У наш час кожна людина хоче виглядати стильно і як зараз модно говорити, «бути в тренді». Але на жаль, не у всіх є кошти на купівлю дорогих речей від знаменитих брендів. Тим більше, що зі збільшенням ціни долара, ціни на одяг також піднялися. Залишається кілька варіантів для тих хто хоче «бути в тренді».

Перший варіант, це придбання підробок популярних брендів. Вони звичайно ж поступаються в якості оригінальним моделям, але з вигляду практично такі ж. Справжній знавець фірмового одягу, звичайно ж відразу побачить де оригінал, а де дешева підробка. Так що цей варіант краще всього навіть не розглядати.

Якщо ж ви віддаєте перевагу платити в першу чергу за якість, а не за бирку популярного бренду на підробці, але не завжди маєте можливість придбати оригінал знаменитих брендів, не турбуйтеся. Сьогодні є великий вибір менш відомих брендів, але при цьому їхні речі не поступаються в якості більш знаменитих фірм.

І так, в першу чергу, що варто знати якщо ви вирішили купити одяг чи взуття не сильно відомої компанії, це те, що, яким б не був бренд, знаменитим чи не дуже, його речі будуть продаватися тільки у фірмових магазинах. Ні в якому випадки не варто шукати оригінальні речі в переходах або на прилавках ринку.

Говорячи про якість, чи поступаються нові невідомі бренди, гігантам світу одягу та взуття, можна сказати, що найчастіше ні. Перше що лякає більшість людей при купівлі продукції невідомої компанії, це країна в якій виробляються речі. Основною країною виробництва є Китай. Однак, звертати увагу тільки на це не варто, оскільки багато виробників часто переносять туди свої виробництва, через низькі податки та дешевої робочої сили. Відповідно все це робить вартість продукції набагато нижче.

Також при купівлі одягу або взуття нового бренду, ретельно перегляньте її, перевірте всі шви, всі ґудзики, застібки та інші дрібниці які найчастіше ламаються або псуються. Якщо ви купуєте взуття, обов'язково перевірте підошву в тому місці, де згибається стопа під час ходьби, перевірте, чи якісно вона склеєна або зшита з верхньою частиною взуття.

Бувають випадки, коли практично однакові моделі відомого бренду і не дуже, відрізняються в ціні у кілька разів. Найчастіше це просто через бренд. Тобто, купуючи продукцію світової компанії, ви не завжди платите за якість, іноді ви просто переплачуєте за бирку.

Але звичайно ж бренди які на ринку одягу і взуття вже не перший рік, мають більше довіри, і це не дарма. Адже за довгий час компанії змогли показати якість свого виробництва. Завоювати любов до своєї продукції. Тому якщо у вас є можливість придбати продукцію дорогої компанії, не роздумуйте, в мінусі ви точно не залишитесь.