Олімпійські Ігри 2016!

Дата публікації: 19.08.2016

Олімпійські Ігри 2016!

Мабуть, немає на Землі такого спортсмена або любителя спорту, який не мріяв хоча б раз в житті відвідати однин з найдавніших і неймовірно захоплюючих заходів планети - Олімпійські Ігри!

Досі Олімпійські ігри вважаються одною з головних і найбільш очікуваних спортивних подій, яка проходить лише раз на чотири роки. Сам рух зародився за часів Стародавньої Греції. Тоді це було одночасно і спортивним, і релігійним заходом. Але після 394 року н.е. змагання потрапили під опалу влади, і лише в кінці 19 століття, а саме в 1896 році, Ігри були відновлені. Олімпійські ігри 2016 пройдуть у Бразилії з 5 по 21 серпня. Це будуть перші Ігри, які проходять в Південній Америці, другі в Латинській Америці (після Олімпійських ігор 1968 року в Мехіко) і перші з 2000 року, проходять в південній півкулі. На олімпіаді розігрується рекордна кількість комплектів медалей (306) і очікується участь рекордного числа країн (207), в тому числі вперше Косово і Південного Судану.

Містом, яке радо прийме всіх гостей і відкриє олімпіаду цього року, обрано Ріо-де-Жанейро. Ігри будуть проводитися на території чотирьох зон міста, а саме Маракана, Барра, Копакабана і Деодоро.

На стадіоні «Маракана» пройдуть церемонії відкриття і закриття Ігор. Також стадіон прийме фінальний матч олімпійського турніру з футболу. Це найбільша спортивна площадка Бразилії, яка може вмістити 79000 осіб.

Район Барра прийме основну частину змагань Олімпіади. На його території розташовано 15 спортивних об'єктів, в тому числі найбільший об'єкт для водних видів спорту: Водний парк імені Марії Ленк, на якому пройдуть змагання з плавання та стрибків у воду з трампліна. У цьому ж районі будуть знаходитися Олімпійський парк, Олімпійське селище, а також телецентр і прес-центр, в яких буде висвітлюватися всі події цього заходу.

Район Копакабана відомий своїм пляжем, тому тут пройдуть змагання з пляжного волейболу, веслування, плавання у відкритій воді, триатлону та вітрильного спорту. Для цього на березі Атлантичного океану будуть зведені тимчасові трибуни, на яких зможуть вміститися 10000 чоловік.

У четвертому центрі Деодоро пройдуть змагання з таких видів спорту, як баскетбол, п'ятиборство, кінний спорт, хокей на траві, стрілянина, регбі, слалом, маунтінбайк і веломотокроссу.

Офіційний логотип Олімпіади - це зображення трьох танцюючих людських фігур оранжевого, зеленого і синього кольорів, що тримаються за руки. Нижче - напис "RIO 2016" і символ всіх Олімпійських ігор - п'ять з'єднаних один з одним кілець, де блакитне кільце символізує Європу, жовте - Азію, чорне - Африку, зелене - Австралію і червоне - Америку.

Ну і як же без талісманів. Ними стали тварина на ім'я Вінісіус і рослина Том, які розфарбовані в кольори бразильського прапора. Вінісіус є втіленням всіх тварин, що мешкають в Бразилії. Він представлений у вигляді жовтого звіра, схожого на кота, який народився від вибуху радості, тому що його країну обрали столицею Олімпіади. Том є збірним образом рослин. Він зображений в синьо зелених тонах, а так само уособлює символ Паралімпіади.

До такої знаменної події готуються не тільки спортсмени, а й багато організацій і компанії, що так чи інакше пов'язані зі спортом. Деякі виробники спортивного одягу та екіпіровки створюють цілі лінійки одягу і взуття, присвячені Олімпійським іграм. Наприклад, Puma презентувала яскраві жіночі кросівки R698 Blur Wn S. Розмитий кольоровий дизайн підошви в яскравих кольорах як раз натхненний цією подією.

http://megasport.ua/ru/product/r698-blur-wn-s/

А також футболки з оригінальними принтами

http://megasport.ua/ua/product/alife-olympic-logo-...

http://megasport.ua/ua/product/alife-olympic-logo-...

Відомий бренд Anta також випустив серію чоловічих і жіночих футболок, присвячених майбутнім подіям у Ріо-де-Жанейро

http://megasport.ua/ru/product/ss-tee_ant86628148-...

http://megasport.ua/ru/product/ss-tee_ant86628165-...

http://megasport.ua/ru/product/2-in-1-ss-t_ant8662...

http://megasport.ua/ru/product/ss-tee_ant85628163-...

http://megasport.ua/ru/product/ss-tee_ant85628162-...

http://megasport.ua/ru/product/ss-tee_ant85628157-...

Відомо, що в стародавні століття на час проведення Ігор оголошувалося священне перемир'я, і в цей час не можна було вести війну. Звичайно, це правило неодноразово порушувалося, але все ж хочеться вірити, що ця Олімпіада принесе в наше життя і людські серця хоча б трохи більше світу і взаєморозуміння!