​Легкоатлетичний пробіг з MEGASPORT у Дніпродзержинську

Дата публікації: 16.05.2016

​Легкоатлетичний пробіг з MEGASPORT у Дніпродзержинську

30 квітня у Дніпродзержинську пройшла грандіозна подія - легкоатлетичний пробіг, присвячений пам’яті Казимира Патер-Розумовського – єдиного спортсмена Дніпропетровщини, який у 1980 році ніс олімпійський вогонь.


Генеральним спонсором цього пробігу виступила ТМ «MEGASPORT».

У забігу брали участь понад 3 тисячі осіб – спортсменів і любителів, чоловіків і жінок, молодих і поважного віку. Учасники приїхали з різних міст України та навіть з-за кордону. Вони змагалися у двох категоріях – дистанція 20 кілометрів для чоловіків, та 5 кілометрів для жінок, та любителів бігу.

Після стартового пострілу учасників розпочали пробіг до фінішу, де на всіх чекало велике святкове шоу, конкурси та подарунки від ТМ «MEGASPORT».
Бігли учасники з повною самовіддачею, не шкодуючи сил і демонструючи справжню волю до перемоги.

З гідністю пробігла дистанцію в 20 кілометрів дружна команда дніпродзержинського магазину «MEGASPORT». Денис Загорулько, Віталії Вишневський, Анастасія Заяц та Олена Швадченко.
Згодом до фінішу почали приходити і професійні спортсмени, які подолали дистанцію в 20 кілометрів.

Почесними грамотами, медалями та призами від ТМ «MEGASPORT» кращих із кращих нагороджували міський голова Андрій Білоусов та син видатного спортсмена Валерій Патер-Розумовський.