Тренди спортивного стилю в 2015 році

Дата публікації: 26.03.2015

Тренди спортивного стилю в 2015 році

Сьогодні ми поговоримо про головні тренди в спортивній моді. Адже саме спортивний стиль останнім часом набирає небувалу популярність не тільки серед спортсменів, а й навіть серед тих, хто до спорту не має ніякого відношення. І якщо раніше спортивні речі одягали в основному тільки під час походів в спортзал або на вечірню прогулянку, то сьогодні затяті модниці і модники можуть поєднувати спортивні речі з класичним одягом йдучи на світські заходи.

Ще зовсім недавно такі популярні бренди, наприклад, як Nike і Puma випускали виключно спортивні колекції одягу, взуття, аксесуарів. Але за останній пару років, в їхніх колекціях стали з'являтися моделі для повсякденного використання, обличчям яких є не спортсмени, як було раніше, а популярні артисти. Також не можна не помітити те, що дуже багато моделей взуття, які спочатку були створені для занять спортом, сьогодні перейшли в категорію lifestyle. Це ще одне підтвердження того, що, спортивний стиль набирає популярність.

Тож що ж буде модно і стильно в 2015 році, що варто одягати, а від чого краще позбутися.

Забудьте про широкі плащові спортивні костюми, які візуально роблять вас більше, вони вам вже не знадобляться. Сьогодні, популярні бренди пропонують одяг, виготовлений з м'якої бавовни, яка навідміну від плащової тканини, підкреслює всі вигини вашої фігури.

подивитись усі топиСеред дівчат які займаються в спортзалі, останнім часом стали популярними короткі топи, які не тільки допомагають побачити результат ваших тренувань, але й не сковують рухи. Такі топи, найкраще поєднувати з м'якими бавовняними брюками, в яких вам буде комфортно під час занять. А якщо ви займаєтесь на вулиці, або ж вирішили побігати, тоді просто вдягніть будь-яку толстовку або вітровку поверх топа.

Велику увагу дизайнери приділили вирішенню питань що до кольорів. Як і минулого року, залишаються популярними яскраві тони і контрастні кольори. Але варто пам'ятати, що такі речі найкраще поєднувати з однотонними моделями. Напевно, у кожної дівчини в наш час є легінси. Так от, в новому сезоні, компанії відмовились від однотонних забарвлень. Сьогодні дизайнери пропонують яскраві легінси, з оригінальними принтами.

Також яскраві кольори і всілякі принти, були використані для створення спортивних кофт. Які, представлені як з припущенной проймою, так і з рукавами регланами. Тому кожен зможе знайти те, що до смаку саме йому. А якщо ви турбуетесь, через те що обрана вами річ буде занадто яскравою, або мати великий принт, не бійтеся, з такими речами ви обов’язково будете в тренді.

подивитись усі полоВідносно чоловічого гардероба, в моді як і минулого року, залишилася футболка - поло. Вона є універсальною у використанні, так як одну й ту ж саму модель можна одягати як під спортивні брюки, так і під джинси.

Також стають популярними моделі прилеглого покрою. Наприклад, брюки які до низу звужуються або приталені футболки, джемпери. І хоч багато чоловіків і думають що, такий одяг незручний і сковує рухи, це не так, адже більшість моделей зроблені з м'яких тканин.

Ну і звичайно ж не можна забувати про толстовки. Які залишаються популярними вже протягом багатьох сезонів. Надягати їх можна не тільки на тренування, але і на вечірні прогулянки або походи в кіно, ресторани.

Тепер ви знаєте все необхідне для того, щоб бути в тренді спортивного стилю. Любіть спорт та будьте стильними.

Читай наші інші статті:

Чи відрізняється одяг популярного бренду, від менш відомого?