Фітнес-конвенція від Nike 19-20 березня

Дата публікації: 11.03.2016

Фітнес-конвенція від Nike 19-20 березня


ТИ ТІЛЬКИ КРАЩЕ. 17-А КОНВЕНЦІЯ NIKE WOMEN WEEKEND


Дорогі жінки! Як не крути, але після зими, з першими променями сонця, наше тіло прямо вимагає пробудження і руху. Хочеться розім'ятися, розкритися, впустити весняну енергію в своє життя, пропустити через своє тіло!

Відмінна можливість почати весняно-літній сезон з новими силами, новим натхненням, новими знаннями разом з Nike!


"Уже 17 років конвенція Nike збирає в одному заході топових зарубіжних презентерів і кращих інструкторів українських клубів, щоб надати максимально інноваційні та популярні тенденції в сфері світового фітнесу.

Фітнес конвенція Nike Womеn Weekend - це можливість стати краще.

Протягом 2-х днів тренера з усієї Європи покажуть і розкажуть про спортивні трендах, нададуть авторські майстер-класи та поділяться світовим досвідом тренувань.
Програма конвенції включає: степ, аеробіку, йогу, силові заняття та інші спортивні категорії; семінари про спортивний, духовному розвитку і бізнес форум для управлінців.

Своїм унікальним досвідом поділяться презентери зі світовим ім'ям: Erasmo Scapione, Giacomo Piccoli, Fares Soltani, Alessandro Oliveri, Milan Ondrus, Iva Mojziskova, Володимир Снєжик і інші. Конвенція впроваджується в рамках спортивного руху Nike + Training Club в Україні. У зв'язку з цим, Nike дарує всім учасникам конвенції приємний сюрприз у вигляді NTC non-stop вечірки відразу після основної частини конвенції.

Nike + Training Club - це мобільний додаток, яке об'єднує спортсменок по всьому світу і дозволяє тренуватися де завгодно. Понад 100 тренувань, програма мотивації і останні тенденції в сфері фітнесу тепер доступні в форматі 24/7."

Вся інформація про конвенції (розклад, буклет та ін.)


P.S. "Я тільки краще" - нова кампанія Nike. Головна мета компанії - показати, що фітнес доступний кожному і не варто відкладати тренування, коли можна приступити до них прямо зараз. В рамках кампанії по всьому світу пройде серія спортивних заходів, в яких візьмуть участь понад 200 тисяч дівчат.